Projektowanie ogrodu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Sylwester_86
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 17:23

Projektowanie ogrodu

Post autor: Sylwester_86 »

Korzystaliście z usług firmy renova.bielsko.pl z Bielska-Białej? Chciałem zlecić im zaprojektowanie ogrodu, bo słyszałem, że to specjaliści. Jakie macie na ich temat opinie?
Awatar użytkownika
Wandelin-67
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 22:41

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Wandelin-67 »

Znam firmę renova.bielsko.pl i bardzo polecam! Robią naprawdę profesjonalne projekty. Prężnie działają, kontakt z nimi też jest świetny. Uważam, że lepszych specjalistów od ogrodów nie znajdziesz ;)
Awatar użytkownika
matos24
Posty: 56
Rejestracja: 01 cze 2020, 9:59

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: matos24 »

Ostatnio czytałem tutaj https://strefa.biz/nauka/rownonoc-wiose ... dy-bedzie/ o równonocy wiosennej i aż zatęskniłem za tą porą roku.... tymczasem lato się już też kończy i niebawem powita nas smutna jesień, a później zima. Zdecydowanie preferuje wiosnę niż te dwie pory roku, ale no cóż.... byle do następnej wiosny! :)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Kamilla36 »

Od tego są specjalne firmy
__
Podajniki i żmijki do zboża : Magrotex.pl
Hroś

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: Hroś »

Dla poprawy efektywności pracy w zakresie projektowania to zdecydowanie mogę polecić Wam ZwCad 2022. Dostępna w wersji 32 i 64 bitowej. Do tego kompatybilny z innymi programami i z takimi elementami jak bloki dynamiczne nie ma problemów. Możecie sami go przetestować na wersji testowej przez 30 dni i wtedy przekonacie się czy sprosta waszym wymaganiom.
ODPOWIEDZ