Nowe wyposażenie do sypialni

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Elena60
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:09

Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: Elena60 »

Hej!
Na dniach chciałabym nieco zmienić aranżację sypialni, więc poszukuję ładnych mebli, bo stare koniecznie muszę wymienić. Wpadła mi w oko oferta firmy Labi. Testowaliście ich wyposażenie? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
Urszula_99
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 2:11

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: Urszula_99 »

Labi to mój zaufany producent mebli do sypialni, ale i praktycznie do każdego pomieszczenia. Cieszę się, że stawiają na jakość i żywotność, bo dzięki temu ich meble służą na lata i ani trochę się nie niszczą. Polecam serdecznie:)
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: kilopi »

To polecam https://sklep.empir.com.pl/cms/trojmiasto - maja piekne, markowe meble naprawde dobrej jakosci. No i ceny sa bardzo uczciwe a doradcy na pewno pomoga Ci dobrac komplety :)
Awatar użytkownika
pikal
Posty: 13
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:32

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: pikal »

Jak będziecie szukać szaf to na stronie https://www.merkurymarket.pl/szafy-do-sypialni/ są różne kolory i wielkości. Przypuszczam że wiele z nas potrzebuje tą największą:) Ubrań nigdy za dużo. Mają i półki i wieszaki. Takie uniwersalne. Można też wybrać z lustrem na drzwiach. Dla mnie spoko opcja bo nie mam w domu dużego stojącego i zawsze mam się problem zobaczyć w całości.
ponuł

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: ponuł »

Czy ja wiem, czy takie nowoczesne wyposażenie sypialni jest dobrym rozwiązaniem. Bo ja tam od jakiegoś czasu bardzo polubiłam antyki. Dlatego też szukam starodawne meble gdyż takie według mnie mają duszę i świetnie się prezentują. Także ja tam wolę tego typu meble zakupić niż takie nowoczesne. A Wy co na temat antyków sądzicie?
Kaśka

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: Kaśka »

Mnie w ogóle nie kręcą meble w nowoczesnym stylu i wolę meble antyk bo to mój styl. Wiem że czasem kosztują kilka razy tyle co zwykłe ale to właśnie ich czar, że są wyjątkowe i niepowtarzalne. Takie meble mają to coś. Są z historią i widać na nich upływ wielu lat i to mi się podoba.
antyczekó21

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: antyczekó21 »

Otrzymałeś może spadek i chcesz się dowiedzieć o wartości otrzymanych rzeczy? Na stronie Wycena przedmiotów kolekcjonerskich na pewno dowiesz się nie tylko ceny ale również możesz poznać historię i przeznaczenie tego przedmiotu. Gdy poznasz cenę tej rzeczy to możesz ją ubezpieczyć . Fachowcy na tej stronie posłużą zawsze pomocą.
Kwaś

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: Kwaś »

Jeżeli zastanawiacie się jak udekorować swoją sypialnię to polecam wam z własnego doświadczenia przeczytać ten artykuł: https://dekorativa.pl/blog/jak-udekorowac-sypialnie Bardzo mi pomógł w wyborze idealnych dekoracji do sypialni w stylu skandynawskim :)
małgośka

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: małgośka »

Dla mnie największym wyzwaniem przy urządzaniu sypialni był wybór pościeli. Jestem alergikiem, do tego mam wrażliwą skórę, więc większość zestawów, które miałam okazję testować powodowało podrażnienia. Dopiero zakupy na cotton24.pl okazały się strzałem w 10. Każda poszewka jest miękka, przyjemna dla skóry, nawet tej bardzo delikatnej. Jeśli zależy Wam na komforcie i zdrowiu, to koniecznie sprawdźcie ich ofertę https://cotton24.pl/. Rewelacyjne produkt w bardzo niskiej cenie.
Maśka

Re: Nowe wyposażenie do sypialni

Post autor: Maśka »

A podobają Wam się meble antyczne? Ja mam ostatnio zajawkę na takie wyposażenie, z duszą, z jakąś historią w tle.
Niektórzy twierdzą, że nie powinno się takich mebli wnosić do swojego domu. Ja mam odmienne zdanie. Szczególnie, że na Pokato.pl wyszukałam już prawdziwe perełki, w doskonałych cenach!
ODPOWIEDZ