Malowanie mieszkania

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Bianka-73
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 11:56

Malowanie mieszkania

Post autor: Bianka-73 »

Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad małym remontem i w związku z tym szukałam firmy oferującej malowanie mieszkań w Warszawie. Udało mi się znaleźć kilka interesujących ofert, także jestem zadowolona, mimo że nie zdecydowałam się jeszcze na kolor. Wy też planujecie jakieś zmiany w swoich mieszkaniach lub domach jeszcze przed świętami?
Awatar użytkownika
Pegass
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:50
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: Pegass »

Podobają się wam aktówki męskie? To na pewno świetny prezent dla bliskiej osoby. Dobrze że można je zamawiać online.
https://modatotu.pl/
Sokół

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: Sokół »

Jeżeli już zabieracie się za malowanie swojego mieszkania, to lepiej będzie w takim razie przygotować sobie wszystko wcześniej, w tym także porządne o różnej grubości taśmy maskujące https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/re ... -maskujaca Wysoka trwałość i do tego po prostu dużo łatwiej wykonać dokładniejsze malowanie wszystkich ścian i elementów.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: Zuzia »

Jeśli właśnie zabieracie się za malowanie Waszego mieszkania, to na pewno pora na wybór odpowiednich farb. Warto postawić na jakieś dobrej jakości farby od wiodących producentów. Moim zdaniem dobrze się mogą sprawdzić na przykład farby dekoral professional. Sami używaliśmy ich w naszym mieszkaniu i musze przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Śliwka

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: Śliwka »

Ja całe swoje co prawda niewielkie mieszkanie pomalowałam na biało farbą Śnieżka Eko. biały jest bardzo fajny i neutralne - bez problemu teraz moge szaleć z różnymi kolorowymi dodatkami i zmnieniać nimi wystrój co jakiś czas. Farbę wybrałam przede wszystkim z powodu tego, że jest hipoalergiczna - ja jestem alergikiem i szukałam farby zezpiecznej. Samo malowanie bardzo ok - dobrze się rozprowadza i kryje. Nie śmierdzi i szybko schnie. Malowałam wałkiem i poszło szybko a mistrzem malowania nie jestem
ODPOWIEDZ