Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:44

Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Post autor: polianna »

Cześć! Przeglądam właśnie ofertę w sklepie https://annaposciel.pl/ i zastanawiam się, jaką pościel wybrać. Nie wiem czy lepiej zdecydować się na bawełnianą czy satynową. A Wcy co sądzicie?
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2019, 18:32

Re: Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Post autor: Nela »

Na Twoim miejscu kupiłabym chyba pościel bawełnianą. Moim zdaniem satyna bardziej sprawdza się latem – kiedy jest cieplej. Bawełna lepiej izoluje ciepło.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:44

Re: Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Post autor: polianna »

Dzięki za podpowiedź! Jeszcze się zastanowię!
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Post autor: DamianKl »

Jeśli szukacie ciekawych propozycji w zakresie pościeli bawełnianych to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://mumla.pl/ w którym przede wszystkim będziecie mogli znaleźć piękną pościel do swojej sypialni, ale również pokoju dzieci. My zdecydowaliśmy się na zakup jednej z kolekcji Basic w kolorze butelkowym, natomiast dla synka mniejszej pościeli we wzór Kosmos.
Awatar użytkownika
desia
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 16:31

Re: Lepiej kupić pościel bawełnianą czy satynową?

Post autor: desia »

ja mam w domu różne komplety - zarówno jeden rodzaj jak i drugi chętnie zakładam i cieszą oko - wzory mi się niezwykle podobają a i jakość jednych i drugich jest wysoka więc przyjemnie się śpi. Zamawiam tutaj najczęściej na interni - ostatnio wyświetlała mi się przepiękna pościel satynowa
ODPOWIEDZ