Kuchnia klasyczna

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Leona
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 13:30

Kuchnia klasyczna

Post autor: Leona »

Hej. Czym według was charakteryzuje się kuchnia klasyczna? W moich oczach to przede wszystkim drewniane meble kuchenne zresztą takie wyposażenie najbardziej mi się podoba i uważam, że idealnie pasuje do wystroju całego mojego domu. Wolicie nowoczesne aranżacje czy też stawiacie na klasykę w nowym wydaniu?
SylwiaÓ

Re: Kuchnia klasyczna

Post autor: SylwiaÓ »

Zdecydowanie wolę kuchnie w stylu nowoczesnym, która charakteryzuje się prostą linią i minimalizmem. Najważniejszym elementem w takiej kuchni jest sprzęt AGD. Poszukując ten najbardziej odpowiedni trafiłam do Solgaz gdzie znalazłam innowacyjną kuchnie gazową "gaz pod szkłem" jak i piekarnik SP-34-PM, który łączy w sobie funkcjonalność piekarnika, mikrofali i urządzenia do gotowania na parze. Jestem mega zadowolona z funkcjonalności tych sprzętów jak i nowoczesnego designu.
kokołka

Re: Kuchnia klasyczna

Post autor: kokołka »

Tak w temacie kuchni, wiedzieliście, że są specjalne garnek do mleka ? Nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale jak dla mnie teraz jest to dość logiczne. Z resztą ja uważam, że jednak w profesjonalnej gastronomicznej kuchni znajda się takie akcesoria i takie gadżety, które w polskich kuchniach domowych raczej nie ma miejsca.
Norbiś

Re: Kuchnia klasyczna

Post autor: Norbiś »

Kuchnia to sprzęt ale i same meble. Bez tego nie byłoby tej przestrzeni. Jak mała kuchnia, czy też aneks to można pójść w coś takiego: https://www.edinos.pl/zestaw-mebli-kuch ... n-antracyt. U nas ten zestaw się sprawdził. I to zestawienie kolorystyczne. Może nie jest to jakoś duży zestaw ale daje radę.
michałkaszka

Re: Kuchnia klasyczna

Post autor: michałkaszka »

Norbiś pisze: ↑27 maja 2021, 2:05 Kuchnia to sprzęt ale i same meble. Bez tego nie byłoby tej przestrzeni. Jak mała kuchnia, czy też aneks to można pójść w coś takiego: https://www.edinos.pl/zestaw-mebli-kuch ... n-antracyt. U nas ten zestaw się sprawdził. I to zestawienie kolorystyczne. Może nie jest to jakoś duży zestaw ale daje radę.
Z biegiem czasu zmiana garnków to dla mnie największy prezent i cudowna zmiana. Tutaj kilka przykładów w przypadku gdybyś szukał.
marika

Re: Kuchnia klasyczna

Post autor: marika »

Ja dzisiaj przeglądałam valdinox garnki opini i nie wiem czy nie zamówię tych naczyń do swojej kuchni. Już od jakiegoś czasu nie jestem zadowolona z garnków które mam. Gotuję dużo i chcę mieć porządne naczynia w swojej kuchni. Marka Valdinox ma bardzo solidne i wytrzymałe naczynia z powłoką non-stick, która zapobiega przywieraniu.
ODPOWIEDZ