Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Benedykt_85
Posty: 25
Rejestracja: 12 sie 2019, 17:28

Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Benedykt_85 »

Cześć forumowicze! Poszukuję dobrej jakości rolet do sypialni – na dzień i na noc. Zależy mi na tym, żeby rolety były zabezpieczone przed wiatrem - czyli nie powiewały przy otworzonym oknie. Polecacie jakieś rolety?
Awatar użytkownika
Albina95
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:20

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Albina95 »

Moim zdaniem najlepsze rolety znajdziesz w sklepie https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html. Kupiłam tam kiedyś rolety do pokoju i jestem bardzo zadowolona. Rolety są bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Sybilla
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:09

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Sybilla »

Rolety Dzień Noc bezinwazyjne, to najprostszy sposób, żeby osłonić się przed niechcianym światłem. Kupiłam takie w sklepie Karnix i to była dobra decyzja. Teraz mogę regulować ilość światła w mojej sypialni.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:44

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: polianna »

Też kupowałam rolety Dzień Noc w sklepie karnix.pl. Przesyłka przyszła bardzo szybko a same rolety świetnie się sprawdzają. Jestem zadowolona z zakupów i polecam!
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Zuzia »

My takie rolety dzień noc zamówiliśmy kilka miesięcy temu w firmie Rollcenter, którą poleciła nam koleżanka. Z jej ofertą również możecie się zapoznać na stronie https://rollcenter.pl/rolety-dzien-noc. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, bo rolety pomimo swojej niewysokiej ceny są naprawdę świetnej jakości ;) tak więc polecamy :)
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 57
Rejestracja: 13 wrz 2019, 10:23

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Sol »

Wybór rolet jest bardzo duży więc faktycznie można mieć problem z podjęciem decyzji. Jeśli szukacie solidnych i eleganckich rolet to sprawdźcie na ofertę firmy Krakżal. Oni wykonują rolety wysokiej jakości na zamówienie. W ofercie mają nie tylko rolety dzień/noc ale też rolety innego typu. Na ich stronie możecie obejrzeć dostępne produkty. Jest w czym wybierać więc myślę, że bez problemu znajdziecie coś do swojego wnętrza.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Jakie rolety na dzień i na noc polecacie?

Post autor: Mr Robot »

Ja mogę polecić rolety od firmy Roltex. Mają na tyle duży wybór, że na pewno znajdziecie coś w sam raz dla siebie.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
ODPOWIEDZ