Jakie dywany do domu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
fridge
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:53

Jakie dywany do domu

Post autor: fridge »

Myślicie, że taki ładny dywan będzie dobry? Wiadomo, kto co woli. Chciałbym jednak usłyszeć Waszą opinię.
Dzieci to nie książeczki do kolorowania, nie da się wypełnić ich naszymi ulubionymi kolorami
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: kilopi »

Piekna jest ta kolekcja Macieja Zienia z Carpet Decor - naprawde swietnie sie prezentuje w skandynawskich nowoczesnych wnetrzach, bo jest mega elegancka

policyjna tonfa
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: laperela »

jak dywan, to musi byc tez dobry odkurzacz... u mnie dwa psy wiec i siersci pelno a dywany lubie, dlatego postanowilam zainwestowac w dobry sprzet, kolezanka polecila mi sklep myjki.com bo maja tam wszystko jesli chodzi o kwestie utrzymania porzadku
Awatar użytkownika
wege
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:45

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: wege »

do zbierania sierści bardzo polecam Roombę żaden odkurzacz nie zbierze tego tyle co automatyczny
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:29

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: Betka »

Zgadzam się, Roomba jest genialnym odkurzaczem :) Świetnie odkurza zbiera piasek, sierść, włosy, kurz, paproszki, dosłownie wszystko
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: laperela »

:)
Awatar użytkownika
reneta63
Posty: 113
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:00

Re: Jakie dywany do domu

Post autor: reneta63 »

Dywan oprócz normalnego odkurzania wymaga też regularnego prania. Bez tego może stać się siedliskiem roztoczy. A te z kolei są groźne dla zdrowia. Samodzielne pranie dywanów nie jest łatwe, ale są pralnie jak ta https://www.pralnia-warszawianka.pl/ , gdzie można zlecić pranie dywanu. I to przez telefon, bez wychodzenia z domu. Dywanu nawet nie trzeba odwozić, bo sami odbiorą. Dla mnie rewelacja.
ODPOWIEDZ