Jaki ekspres do domu?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Zwinislaw
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:33

Jaki ekspres do domu?

Post autor: Zwinislaw »

Witam. Jakiej marki ekspres do kawy polecacie do domu? Myślałem o marce Nivona i zastanawiam się, czy warto w niego zainwestować.

sklep z używaną odzieżą
Awatar użytkownika
pachomiusz_98
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 16:28

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: pachomiusz_98 »

W mojej opinii Nivona ma niezawodne ekspresy. Łatwe w czyszczeniu i konserwacji, ale też wydajne. Te ekspresy kupisz na upcafe.pl i polecam Ci przy okazji spróbować kaw z tej palarni. Jeśli lubisz dobrą kawę, to na pewno się nie zawiedziesz ;)
płukanka

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: płukanka »

tez przydalby mi sie nowy ekspres
trymiś

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: trymiś »

u nas bardzo dobrym strzalem okazala sie kawa w kapsułkach - odkad mamy ekspres to cala rodzina korzysta - nawet dzieciaki robiac czekolade na goraco :)
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Mietko »

Jak dla mnie to najlepszy ciśnieniowy:) Warto też i poszukać jakiejś dobrej kawy. Zobaczcie sobie tu sklep https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... O-200.html i ich propozycje, w tym pyszną kawe izzo.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Zuzia »

Moim zdaniem bardzo dobre są ekspresy marki Saeco, na przykład taki, jak ten na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspres-c ... ran-crema/. Ogólnie jest to marka godna zaufania, więc postawiłabym właśnie na taki sprzęt ;)
bómd

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: bómd »

a ja zamiast ekspresu polecam zakup dobrej jakości kawiarki , która zdecydowanie da ciekawszy smak kawie, sprawi że wrażenia ze smakowania jej będą dużo lepsze :) kawę równiez robi się w niej szybko i jest bardzo aromatyczna.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:23

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: paulinabb »

Jeśli chodzi o ekspres do kawy to polecam markę Sage. Może sprzęt nie jest z najniższej półki cenowej, ale warto w niego zainwestować. Używam go wspólnie z rodziną przez około 2-3 lata i nic do tej pory się z nim nie działo, żadnych awarii, także zwróćcie na niego uwagę ;)
ODPOWIEDZ