Jaki architekt wnętrz

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 58
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:14

Jaki architekt wnętrz

Post autor: malwa »

Ostatnio zabralam się za remont całego mieszkania. Marzy się mi wnętrze jasne i przestronne ale nie wiem kompletnie jak się za to zabrać. Pomyślałam, że sensownie będzie skorzystać z pomocy architekta wnętrz. Co sądzicie? Dostałam już jeden namiar od koleżanki: https://zapparanzacje.pl/ . Uważacie, że warto skorzystać?
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 43
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:03

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: Saszka »

Mnie troszkę szkoda pieniędzy na architekta więc postanowiłam, że sami z mężem zaaranżujemy mieszanie. Ja mam wyobraźnię, a on jest świetnym majsterkowiczem, tylko przyda się kilka nowych narzędzi. Nawet szukałam w internecie specjalnego sklepu i trafiłam na te na Elektronarzędzia Graphite na Ceneo.pl . Już wiem, że na pewno zamówię szlifierkę i polerkę oraz wyrzynarkę.
Awatar użytkownika
milenka99
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2019, 8:20

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: milenka99 »

nie ma co żałować na architekta, wierzcie mi, ja zleciłam wykonanie projektu architektom z Terczyńska Design z Warszawy i mieszkanie mam genialnie zrobione :)
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: zachodslonca »

Mój dom został wybudowany na podstawie projektu, który wykonał dla mnie znajomy architekt. Może nie jest w 100% taki jaki sobie wymarzyłam, ale jest bliski ideałowi. Budowa domu przebiegała bez większych problemów i zakończyła się na czas. Wam mogę polecić zajrzenie na tę stronę : http://www.vision-studio.com.pl/ a z pewnością uda wam się zaaranżować wasz dom.

beninca opinie
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 85
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:00

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: Olka »

A jak stoicie z ogolna aranzacja? Do np salonu świetnie nadają się kominki. Na tej stronie internetowej https://kratki.com/sklep/pl znajdziesz najlepsze wkłady kominkowe, które są bezpieczne w użytkowaniu a także łatwe w oczyszczaniu. Dodatkowo nie emitują dużych ilości szkodliwego CO dwa przez co są przyjazne dla wszystkich domowników.
Awatar użytkownika
tymianek21
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:20

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: tymianek21 »

ktoś wcześniej wspominał o elektronarzędziach, na co dzień używam ich w pracy, AEG lubię, mają bardzo fajnej jakości sprzęt, bardzo wydajny, nawet przy sporch mrozach mi się sprawdził, upały też tym narzędziom nie straszne kto pracuje na elektronarzedziach wie jakie to wazne
rekś

Re: Jaki architekt wnętrz

Post autor: rekś »

W pracy też korzystam z elektronarzędzi, lubię markę AEG. Nigdy mnie ich sprzęt nie zawiódł, rzeczy mają solidne, wytrzymałe. Dobrze mi sie pracuje, jak szukacie takich urządzeń to w ich sklepie na allegro są spore promki
ODPOWIEDZ