Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Protazy75
Posty: 18
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:42

Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Post autor: Protazy75 »

Hej! Ostatnio trafiłam na sklep coffeetaste i teraz zastanawiam się jaką kawę warto tam kupić. Znacie ten sklep? Jaka kawa ziarnista smakuje Wam najlepiej?
Awatar użytkownika
Stella_87
Posty: 20
Rejestracja: 20 lip 2019, 4:07

Re: Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Post autor: Stella_87 »

Hmm… Moja ulubiona kawa z tego sklepu to zdecydowanie Guatemala SHB. Ma bardzo łagodny smak i delikatnie orzeźwia. Dla mnie jest idealna. Nie lubię zbyt intensywnej kawy, więc taka najbardziej mi pasuje. 
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Post autor: kilopi »

my za to wybralismy nespresso kapsułki płaskie i jestesmy zachwyceni - americana to jakies cudo! aromatyczna, mocna, smaczna!
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Post autor: Zuzia »

Jeśli szukasz dla siebie dobrej kawy ziarnistej, to polecam zajrzeć do rankingu na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/blog/rank ... jlepszych/. Zostały tam właśnie przedstawione najlepsze kawy ziarniste. Wypróbuj kilka, na pewno uda Ci się wybrać najlepszą dla siebie :)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:23

Re: Jaką kawę ziarnistą polecacie?

Post autor: paulinabb »

Moim kubkom smakowym najbardziej odpowiada smak kawy Honduras. Kupuję ją online w Blueberry Roasters. Średnia kwasowość i wysoka zawartość kofeiny to jest to! ;)

alibaba myślenice
ODPOWIEDZ