Ekspres do kawy - sklepy

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Karola94
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 11:01

Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: Karola94 »

Hej, jakie znacie sklepy online z dużym wyborem ekspresów do kawy? Gdzie kupię jakiś profesjonalny sprzęt? Mój stary już do niczego się nie nadaje, a ja bez kawy nie wyobrażam sobie dnia ;)
Awatar użytkownika
kiliana_96
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 17:17

Re: Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: kiliana_96 »

Ja swój ekspres kupowałam na wszystkodokawy.pl. Co prawda byłam w sklepie stacjonarnym, więc mogłam na miejscu go przetestować i sprawdzić, czy mi pasuje. Dostałam też gwarancję od producenta. Świetny sklep, polecam.
puchałke

Re: Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: puchałke »

tez by mi sie przydal nowy ekspres bo stary niestety juz powoli nie domaga... nie wiem na co sie zdecydowac
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: kilopi »

u mnie super sie sprawdza ekspres do kawy nespresso - dziala jak nalezy, jest prosty w obsludze i zajmuje mega malo miejsca :)
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: Zuzia »

Na pewno bardzo szeroki wybór ekspresów do kawy można znaleźć w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Mimo, że oferowane są tam sprzęty od najlepszych, wiodących na rynku producentów, ceny jak widać wcale nie są wysokie ;)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 90
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:23

Re: Ekspres do kawy - sklepy

Post autor: paulinabb »

Moja ulubiona palarnia kawy Blueberry Roasters posiada w ofercie ekspresy do kawy. Zerknij do ich sklepu internetowego, a nawet napisz do nich. Powinni pomóc w wyborze dobrego sprzętu ;)
ODPOWIEDZ