Ekskluzywny domek jednorodzinny

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Rafaela1988
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 15:27

Ekskluzywny domek jednorodzinny

Post autor: Rafaela1988 »

Hejka. Komu z was marzy się ekskluzywny dom pod Warszawą? Przyznam szczerze, że ja już długo odkładam, żeby pozwolić sobie na taką nieruchomość, ale jestem naprawdę blisko. Nie mogę się doczekać mieszkania w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. Brzmi kusząco, prawda?
Więcław

Re: Ekskluzywny domek jednorodzinny

Post autor: Więcław »

Rafaela1988 pisze: ↑19 lip 2021, 8:11 Nie mogę się doczekać mieszkania w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. Brzmi kusząco, prawda?
Mamy podobne marzenia :) My jednak zdecydowaliśmy się na samodzielną budowę domu, a nie na zakup od dewelopera. Nawet obejrzeliśmy kilka nowych, gotowych domów, ale nie po to chcemy wyprowadzić się z bloku, żeby mieć 5 metrów dalej sąsiadów. Mieliśmy szczęście, ponieważ udało nam się znaleźć dużą i zalesioną z jednej strony działkę. Teraz szukamy najlepszego projektu domu. W tej chwili naszym numerem jeden jest Viking https://www.mgprojekt.com.pl/viking. Podoba nam się rozkład pomieszczeń i to, że wszystkie sypialnie są na poddaszu. A wy co myślicie o takim domu?
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Ekskluzywny domek jednorodzinny

Post autor: Badaka »

Najważniejsze jest to jak się urządzicie według mnie;) Ten etap jest nie tylko najważniejszy dla mnie, ale i też najprzyjemniejszy. Ułatwcie to sobie przez wybór dobrego projektu. Oglądaliście może gotowe projekty domów? Polecam te od Archon, mnie tu przyjemnie się wybierało, a i zawsze jak coś można liczyć na wsparcie doradców.
ODPOWIEDZ