Domowa oczyszczalnia ścieków

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Denis
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 6:53

Domowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Denis »

Witajcie. Słyszał ktoś z was o przydomowych oczyszczalniach ścieków? Ponoć to o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykłe szambo. Zastanawiam się, czy nie zlecić budowy takiej oczyszczalni firmie biohydrosystem.pl. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Iwo1984
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 9:05

Re: Domowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Iwo1984 »

To lepsze rozwiązanie, bo bardziej ekologiczne i o wiele tańsze. Co do Bio Hydro System to znam ich i zdecydowanie polecam. Nie dość, że doradzają optymalne rozwiązania, to jeszcze zajmują się projektem aż po realizację.
oczyszczać12

Re: Domowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: oczyszczać12 »

Jeśli chcecie aby wam firma oczyszczalnia Kraków pomogła w budowaniu oczyszczalni przy waszym domu to polecam jedynie firme . Jestem zadowolona z ich usług, wybudowali i zaplanowali wygląd pczyszczalni do mojego domu. Jestem zadowolona bo nie musiało być na mojej głowie wszystko, po prostu oddałam realizację w ręce specjalistów. Polecam też ze względów finansowych bo bardzo rozsądna cena ich usług.
Małgorzata

Re: Domowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Małgorzata »

O taką oczyszczalnię należy odpowiednio zadbać. Polecam serdecznie https://biofos.pl/ są to dobre biologiczne preparaty do szamb
i przydomowych oczyszczalni ścieków, które zawierają bezpieczne dla ludzi i zwierząt mikroorganizmy. Takie produkty zmniejszają ryzyko powstawania osadów i zatorów. Polecam serdecznie.
tęczom

Re: Domowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: tęczom »

Powiem wam, że warto dobrze zastanowić się nad wyborem konkretnego szamba, żeby później nie było niepotrzebnych problemów z tego tytułu. Od siebie polecam wam zgłosić się do https://szamba-septic.pl/szamba-betonowe/opole/ ponieważ to prawdziwi specjaliści w tym zakresie. Na pewno nie będziecie żałować, że skorzystaliście z ich oferty.
ODPOWIEDZ