Dom spokojnej starości w Łodzi

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Stella_87
Posty: 20
Rejestracja: 20 lip 2019, 4:07

Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Stella_87 »

Poszukuję domu spokojnej starości, gdzie mogłabym ulokować rodziców na jakiś miesiąc. Na co dzień opiekujemy się nimi z mężem, ale teraz chcemy wyjechać na wakacje. Co polecacie?
Awatar użytkownika
greta80
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 1:44

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: greta80 »

Może centrum opieki Familia? Z tego co wiem panuje tam bardzo rodzinna atmosfera i personel jest naprawdę zaangażowany. Poza tym dom opieki znajduje się w cichym i zalesionym miejscu.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:44

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: polianna »

Również myślę, że warto skorzystać z oferty domu opieki Familia. Dom opieki jest w dobrej lokalizacji, a podopiecznym oferują smaczne i zdrowe posiłki. 
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Wiollka »

Ja też zmuszona byłam umieścić mamę w domu opieki. Konkretnie w "Domu Rodzinnym" w Nowym Dworze Mazowieckim. Długo czułam się winna, do tego stopnia że nie mogłam spać ani nic. Sama opiekować się nią jednak nie mogłam. Teraz mama jest tam prawie rok i ja utwierdziłam się, że dobrze zrobiłam. Mama a się tam dobrze, ma koleżanki, dobrą opiekę medyczną i dobre warunki lokalowe. A ja odwiedzam ją tak często, jak tylko mogę.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 85
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:00

Re: Dom spokojnej starości w Łodzi

Post autor: Olka »

Ja uwazam ze dobrze ze takie miejsca są , gdzie rzeczywiscie dba sie o zdrowie ciala i ducha seniorow. Ja akurat sporo dobrego słyszałam na temat domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu myślę więc że warto skierowac sie wlasnie do nich - slyszalam ze to budynek bez barier architektonicznych.
ODPOWIEDZ