Dekoracje do domu

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
adela-76
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:56

Dekoracje do domu

Post autor: adela-76 »

Cześć! Jakie znacie sklepy internetowe z szerokim asortymentem dekoracji do domu? Możecie mi coś polecić? Chciałabym zmienić aranżację mieszkania i potrzebuję przede wszystkim nowych firan i kilku innych rzeczy :)

jak usunąć v9
Awatar użytkownika
Agapit_93
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 15:46

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Agapit_93 »

Sprawdź koniecznie ofertę taniejdladomu.pl. Kupisz u nich wszystko od wyposażenia salonu aż po akcesoria do kuchni. W dodatku w przystępnych cenach. To polska firma, a ja uważam, że warto takie wspierać :)
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Wiollka »

Dużo fajnych dekoracji ściennych znajdziecie tutaj: http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy Naklejki przykleja się bardzo łatwo. Wybór wzorów mają bardzo duży, więc przejrzyjcie sobie, może coś wpadnie Wam w oko.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Zuzia »

Jeśli chodzi o zakup firan, to ja polecam Ci kupić firany bez prasowania, na przykład żakardowe lub z woalu kreszowanego. Ja już od dawna nie kupuję innych firan i ulga jest niesamowita, że nie muszę ich już prasować ;) Jeśli więc chcesz sobie zaoszczędzić nerwów i poświęconego na prasowanie czasu, to również i obie takie rozwiązanie polecam :) Na pewno będziesz zadowolona ;)
ODPOWIEDZ