Wzmocnienie paznokci

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
Pryspia

Wzmocnienie paznokci

Post autor: Pryspia »

Stosujecie jakąś dietę, która ma pozytywny wpływ na jakość, konkretnie na poprawę jakości skóry włosów i paznokci? Z tego co wiem, warto wprowadzić do diety na przykład orzechy, ale nie jestem specjalistką. Dajcie znać, co się u Was sprawdza. Jeśli chodzi o paznokcie, to martwię się najmniej, bo dzisiaj przyszła zamówiona przeze mnie odżywka do paznokci słabych i łamliwych.
krettka

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: krettka »

Pryspia pisze: ↑13 paź 2021, 11:29 Stosujecie jakąś dietę, która ma pozytywny wpływ na jakość, konkretnie na poprawę jakości skóry włosów i paznokci? Z tego co wiem, warto wprowadzić do diety na przykład orzechy, ale nie jestem specjalistką. Dajcie znać, co się u Was sprawdza. Jeśli chodzi o paznokcie, to martwię się najmniej, bo dzisiaj przyszła zamówiona przeze mnie odżywka do paznokci słabych i łamliwych.
wedlug mnie dobrą opcją na wzmocnienie paznokci jest stosowanie odzywek. są fajne z bielendy, kilka rodzajów, ja sobie ostatnio dla siebie zamowilam i bardzo jestem zadowolona z efektów
ODPOWIEDZ