Wózek dla dziecka

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
Awatar użytkownika
Karo29
Posty: 120
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50

Wózek dla dziecka

Post autor: Karo29 »

Warto zastanowić sie dobrze nad tym, jaki wózek chcecie sprawić Waszemu dziecku. Nie możecie zapominać o tym, że podstawą jest komfort i bezpieczeństwo malucha. Właśnie dlatego warto rozważyć zakup modelu Anex cross e/type z https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type To może być dla Was świetnym rozwiązaniem, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
wikunia
Posty: 5
Rejestracja: 04 lis 2019, 15:23

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: wikunia »

wózek dla dziecka powinien być bezpieczny i wygodny dla dziecka, ja mam anex mtype i śmiało mogę go polecić, stelaż w nim jest mocny i stabilny, koła bardzo zwrotne nie straszna im żadna nawierzchnia,gondola bradzo duża i wygodna, amortyzcja w wóżka zdjae egzamin na 10, torba na zakupy wystarczająca, rączka z eko skóry, siedzsiko jest dla noworodków, wóżek bardzo pięknie się prezenyuje

tynkowanie betonu komórkowego
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: radomska »

Wiadomo że każdy się zachwyca swoim wózkiem bo w moim xlanderze poza tymi zaletami które wymieniłaś są jeszcze różne fajne bajery, między innymi masa kieszonek i diody led w podnóżku poprawiające widoczność wózka wieczorem
Awatar użytkownika
pixii
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:01

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: pixii »

Jeżeli zastanawiacie się nad spacerówką dla waszego malucha , to ja polecam Euro-cart Flex. Posiada ona szerokie siedzisko z wysokim oparciem , dzięki temu maluch ma zapewniony większy komfort. Koła zaś posiadają bardzo dobrą amortyzacje.
ODPOWIEDZ