Mocne kości i stawy - moje naturalne sposoby.

Zdrowe odżywianie nie jest Twoją mocną stroną? Dołącz do dyskusji - tutaj dzielimy się wiedzą, motywujemy, polecamy i rozmawiamy o diecie.
Łucja M.

Mocne kości i stawy - moje naturalne sposoby.

Post autor: Łucja M. »

Od kilku lat zmagam się z notorycznym bólem stawów. Poziom kolagenu jest u mnie w porządku, konsultowałam się z wieloma lekarzami i byłam wiele razy w różnych przychodniach, jednak nikt nie potrafił pomóc mi w diagnozie, najczęściej mówili, że wynika to samo z siebie i nie są w stanie nic poradzić poza lekami przeciwbólowymi. Sięgnęłam jednak do książek i artykułów na temat naturalnych sposobów leczenia bólu stawów i dowiedziałam się o mumio, które jest substancją od kilku tysięcy lat wykorzystywaną do leczenia wielu schorzeń, w tym problemów z kośćmi i stawami. Nie mogłam odpuścić, zamówiłam, zaczęłam stosować i ból stawów zaczął stopniowo znikać wraz ze stosowaniem tej substancji. Jeżeli doceniacie naturalne sposoby na bóle stawów - koniecznie wypróbuj naturalnego, dobrego jakościowego mumio.
Biżan09

Re: Mocne kości i stawy - moje naturalne sposoby.

Post autor: Biżan09 »

Ja wasm polecam naturalne plastry przeciwbólowe poniewązsa one bardzo fajne i do tego w bardzo dobrej cenie. Znalazłam je dzięki mojej koleżance. Na ich stronie znajdziecie wiele informacji na ten temat. Polecam
Mrożek

Re: Mocne kości i stawy - moje naturalne sposoby.

Post autor: Mrożek »

Jeśli chodzi o choroby stawów, to słyszałem, że olejki CBD świetnie sobie radzą z nimi. Taki olejek, można kupić w tym sklepie https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23. Osobiście zastanawiam się nad jego zakupem, jednak w innym celu, mianowicie potrzebny mi będzie w walce z trądzikiem.
Bogusław24

Re: Mocne kości i stawy - moje naturalne sposoby.

Post autor: Bogusław24 »

Ja na wyniszczone stawy stosuję maści oraz leki. Jeżeli nie macie czasu na obijanie się między lekarzami, to polecam zajrzeć na tę platformę https://ktomalek.pl/leki-na-bole-miesni ... w/k-1767/1 . Możecie sobie tutaj poszukać odpowiednich leków na bóle mięśni oraz stawów.
ODPOWIEDZ