Sprawna wentylacja w domu

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
bogdan1975
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 9:48

Sprawna wentylacja w domu

Post autor: bogdan1975 »

Cześć wam. Czytałem ostatnio sporo o wentylacji mechanicznej i to w ofercie centrumrekuperacji.pl i pomyślałem, że może warto byłoby zainwestować wreszcie w rekuperator. Zanim się jednak zdecyduję, chętnie dowiem się waszych opinii. Możecie coś więcej na ten temat powiedzieć?

ławostół czarny
Awatar użytkownika
Fabia70
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 14:37

Re: Sprawna wentylacja w domu

Post autor: Fabia70 »

Tak się składa, że jakiś czas temu zlecałam montaż rekuperatora właśnie ekipie z Centrum Rekuperacji. Spełnili moje oczekiwania, bo nie tylko profesjonalnie podeszli do zadania, ale i sprawnie je wykonali. Rekuperator to bardzo dobra decyzja!
Więc

Re: Sprawna wentylacja w domu

Post autor: Więc »

Budujecie dom i stoicie przed dylematem dotyczącym wyboru systemu wentylacji? Jeśli tak, to z pewnością ułatwi wam podjęcie decyzji oferta tejże firmy: https://www.lindab-polska.pl/ Oni w tym temacie mają ogromną wiedzę i doświadczenie, dlatego proponują tylko najlepsze i najbardziej sprawdzone propozycje. Co o tym sądzicie
projekę43

Re: Sprawna wentylacja w domu

Post autor: projekę43 »

Planujesz remont domu? Albo zastanawiasz się jak zamontować ogrzewanie w twoim domu? biuro projektowe gliwice skorzystałam z ich usług. Zaprojektowali ogrzewanie podłogowe w moim domu, jest świetne! Bardzo jestem zadowolona, bo doradzili mi jakie materiały kupić a w dodatku uwinęli się z pracą bardzo sprawnie.
róża

Re: Sprawna wentylacja w domu

Post autor: róża »

Moim zdaniem obecnie warto inwestować w takie rozwiązania jak fotowoltaika czy pompy ciepła powietrze-woda, to nie tylko pomaga środowisku ale pozwala też na generowanie sporych oszczędności a same koszty inwestycji nie są wysokie. Tu warto szczególnie skorzystać z oferty firmy Hymon https://hymon.pl/oferta/pompy-ciepla/ . Rozbudowana oferta, indywidualne podejście do klienta i bardzo korzystne warunki finansowe.
ODPOWIEDZ