Pomoc drogowa

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Symplicjusz1980
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 22:15

Pomoc drogowa

Post autor: Symplicjusz1980 »

Ktoś z was korzystał kiedykolwiek z pomocy drogowej? Mnie jakiś czas temu było potrzebne holowanie z S8, ale na całe szczęście wiedziałem dobrze, do kogo się zgłosić, bo wcześniej znajomy polecił mi sprawdzoną ekipę. Inaczej nie wiem, jak to by się skończyło. Dajcie znać, czy byliście w podobnej sytuacji!
Sławomir

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonej pomoc drogowa Kraków to polecam Wam wejść na stronę i sprawdzić ich usługi. Korzystam z ich pomocy za każdym razem, gdy przydarzy mi sie problem w trasie, ponieważ cenie sobie dyspozycyjność oraz konkurencyjne ceny. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Zuzia »

Jeśli chodzi o pomoc drogową działającą na terenie Krakowa, to polecam zapoznać się najpierw z artykułem na stronie internetowej http://auto-promo.pl/2021/06/02/jak-zna ... -krakowie/. Dowiecie się z niego, jak takiej pomocy szukać i jak wybrać najlepszą firmę, która spełni Wasze oczekiwania ;)
Stępień

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Stępień »

Symplicjusz1980 pisze: ↑15 lut 2021, 7:18 Ktoś z was korzystał kiedykolwiek z pomocy drogowej? Mnie jakiś czas temu było potrzebne holowanie z S8, ale na całe szczęście wiedziałem dobrze, do kogo się zgłosić, bo wcześniej znajomy polecił mi sprawdzoną ekipę. Inaczej nie wiem, jak to by się skończyło. Dajcie znać, czy byliście w podobnej sytuacji!
Jak w Gdańsku nie mogłem dostać się do samochodu to korzystałem z pomocy ślusarza z najlepszeotwieranie, solidny fachowiec, polecam

stabilizator kolana adidas
ODPOWIEDZ