Najlepsza reklama?

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
gracja-92
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 19:18

Najlepsza reklama?

Post autor: gracja-92 »

Hej wam. Jak myślicie, jaki jest najlepszy sposób na zareklamowanie usług swojej firmy? Chodzi mi raczej o nietypowe sposoby, na przykład maskotki reklamowe z logo i tym podobne gadżety. Używacie ich? Dobrze się sprawdzają? Według mnie budzą spore zaufanie wśród klientów i sprawiają, że o danej firmie nie da się zapomnieć.
Awatar użytkownika
zuska
Posty: 43
Rejestracja: 20 sie 2020, 21:35

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: zuska »

Ja postawiłam na reklamę internetową i muszę przyznać, że jestem z takich działań bardzo zadowolona. Agencja http://marketingszeptany.com.pl/ prowadzi dla mnie już kolejną kampanię którą oczywiście wspólnie uzgadniamy i która jest realizowana w taki sposób który przynosi dla mnie promocję jak i najlepsze rezultaty.
Awatar użytkownika
wandzia
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:13

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: wandzia »

Zdecydowanie marketing internetowy, w którym umiejętnie działają ludzie od http://firmawgoogle.pl/ . Mają w tym spore doświadczenie, także wiedzą w zależności od branży jakimi kanałami najskuteczniej komunikować się z klientami. Dla mnie znacząco zwiększyli rozpoznawalność marki, co przekłada się na wyświetlenia strony.
muł

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: muł »

Każda firma która działa na rynku potrzebuje odpowiedniej reklamy aby klienci ją kojarzyli. Na pewno ta agencja https://quality-factor.pl/ stworzy odpowiednią stronę i należycie zadba o jej widoczność w sieci a ty zyskasz dzięki temu nowych klientów. Jest to tylko część ich oferty więc zachęcam do przejrzenia.
Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 107
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: ludwika »

Ogólnie marketing internetowy, którym dziś najłatwiej jest dotrzeć do ludzi, którzy zwyczajnie najwięcej czasu spędzają w sieci. I tu polecić mogę agencję http://slogan-reklamowy.pl/ która dla mojej firmy realizowała pomysłową kampanię online, bo w tym zakresie mają spore doświadczenie. Skutkiem tego jest po prostu większa, lokalna świadomość istnienia mojej działalności.
Szymoń

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: Szymoń »

Jeżeli skuteczne działania marketingowe to na pewno warto zwrócić uwagę na agencję iWizerunek https://iwizerunek.pl z którymi bardzo dobrze nam się współpracowało zarówno ze względu na doświadczenie, ciekawe przygotowanie kampanii, ale również umiejętność kształtowania wizerunku w sieci na co szczególnie klienci zwracają dużo uwagi. Pozdrawiam i udanego biznesu online Wam życzę!
sóldzier

Re: Najlepsza reklama?

Post autor: sóldzier »

W sumie u nas to sporo osób ma problem z poszukiwaniem dla siebie odpowiedzialnej reklamy i ja jestem pewna, że to bierze się z tego, że tak naprawdę wciąż za mało wiemy na temat form promocji i sposobach dotarcia do klientów. Dlatego ja takie http://performance-marketing.biz.pl/ właśnie strony sprawdzam. Wierzę, że jeśli się sporo dowiem na każdy temat, to w końcu będzie mi łatwiej znaleźć tę jedyną formę reklamy. Doskonale to zaplanowałam, obym się tylko nie myliła.
ODPOWIEDZ